رئیس سازمان بسیج کشور در بوشهر: بسیج با تمام توان خود برای حل مشکلات اقتصادی به میدان آمده است/ به جوانان تکیه کرده ایم

شنبه 1398/05/12 - 10:53 bushehr
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج با تمام توان و ظرفی

رئیس سازمان بسیج کشور در بوشهر: بسیج با تمام توان خود برای حل مشکلات اقتصادی به میدان آمده است/ به جوانان تکیه کرده ایم

بسیج با تمام توان خود برای حل مشکلات اقتصادی به میدان آمده است/ به جوانان تکیه کرده ایم

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در نشستی با مجمع بسیج استان بوشهر گفت: با راهکارهای اقتصادی تفکر لیبرالی در اقتصاد به نتیجه ای نمی رسیم ولی با طرح و پیشنهاد راهکارهای اقتصادی مبتنی بر ظرفیت های بومی می توان به دهان لیبرال ها کوبید چون تامین منافع ملی ایران در گرو عمل به آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر انقلاب است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: مجمع سازمان بسیج مستضعفین، در راستای تحقق تمدن نوین اسامی در مرحله تحقق دولت اسلامی تکیه به توان جوانان و نخبگان کرده است.

غلامرضا سلیمانی با اشاره تاثیرات منطقه ای و بین المللی انقلاب اسلامی ادامه داد: مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب اسلامی نشان می دهد که چقدر پیشرفت داشته ایم که روزی شاه ایران توسط انگلستان منصوب می شد و امروزه ناو و کشتی متخلف انگلیسی توسط نظامیان ما توقیف می شود.

سردار سلیمانی با بیان وجود ظرفیت های پیشرفت همه جانبه در کشور اظهار داشت: مردم سالاری دینی به برکت انقلاب اسلامی در جمهوری اسلامی برقرار شده است که وجود چهل انتخابات در چهل سال از عمر انقلاب، نمونه بارز آن است که البته تفاوت زیادی با مردم سالاری کشورهای مدعی دموکراسی دارد که با زور و تزویر افراد را انتخاب می کنند و این نشان از قوی بودن بعدسیاسی جمهوری اسلامی ست.

وی عنوان کرد: در بعد نظامی هم طبق آمار اعلامی از طرف خود کشورهای غربی، ایران اسلامی در رتبه ۸ قدرت های نظامی دنیاست و انگلستان در رتبه ۱۲ و این قدرت نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی را می رساند که البته در طول تاریخ، هم مردم کشور علی الخصوص مردم بوشهر در مقابل بیگانگان مقاومت کردند در حالی که بر خلاف میل حکومت های مرکزی بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پسداران در امور بسیج تصریح کرد: در بعد فرهنگی چون ریشه های فرهنگی مستحکمی مثل رمضان، محرم، اربعین، قدر، ۲۲ بهمن، قدس و .. را داریم همواره پیروز جنگ مکتبی و فرهنگی بوده ایم.

سلیمانی اشاره کرد: تفکر لیبرالی در اقتصاد بی عدالتی را بوجود می آورد که تفکر انقلابی به این مسیر نمی رود. یکی از راهکارهایی که به همت بسیج و با همکاری سایر سازمان ها به تصمیم نهایی رسیده است، تولید ۴۰۰ هزار مگاوات برق انرژی خورشیدی از طریق خانه های روستایی است که دولت خرید تضمینی دارد و همراه با تسهیلات ۱ درصد بهره است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج با تمام توان و ظرفیتهای خود در میدان عمل، راهکارها را ارائه می دهد که البته در بعد اقتصادی هم حرف زیادی برای گفتن داریم چون منابع اولیه و نیروی انسانی متخصص در کشور داریم. لیبرال ها در الگوهای اقتصادی قائل به خروج مواد اولیه از کشور و ورود کالای تولیدی هستند در صورتی که رهبری که در بحث اقتصاد داد عدالت محوری می زنند، عده ای لیبرال گفتند طبیعی است که عده ای زیر چرخ دنده های توسعه له شوند

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)