دربیانیه نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر مطرح شد

شنبه 1399/09/08 - 09:50 bushehr
هر زمان که خونی از پیکر پاک سربازان این وطن ریخته می شود، درخت تنومند ایثار و مقاومت در برابر استکباران قویتر می گردد

دربیانیه نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر مطرح شد

نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در بیانیه ای به مناسبت شهادت دانشمند برجسته شهید فخری زاده بیانیه ای صادر شده ،آورده است :چه سفیه اند آنان که گمان می کنند با ترور شهید فخری زاده راهی که در صنعت خود اتکای هسته ای و موشکی آغاز گشته به پایان می رسد یا حتی در آن خللی ایجاد می شود

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بیانیه نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

 

إِلَّا الَّذينَ آمَنوا وَعَمِلُوا الصّالِحاتِ وَذَكَرُوا اللَّهَ كَثيرًا وَانتَصَروا مِن بَعدِ ما ظُلِموا ۗ وَسَيَعلَمُ الَّذينَ ظَلَموا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبونَ

مگر کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام می‌دهند و خدا را بسیار یاد می کنند، و به هنگامی که مورد ستم واقع می‌شوند به دفاع از خویشتن (و مؤمنان) برمی‌خیزند؛ آنها که ستم کردند به زودی می‌دانند که بازگشتشان به کجاست.(سوره مبارکه شعرا آیه227)

 شکی نیست شهادت هنر مردان خداست؛ چه افتخاری از این بالاتر برای کسی که پیرو مکتب امام حسین علیه السلام است که پایان زندگیش با شهادت باشد و چقدر کوردلند آنان که ملت شهادت و ملت امام حسین را با کشتن تهدید می کنند و به خیال خام خود می هراسانند.

هر زمان که خونی از پیکر پاک سربازان این وطن ریخته می شود، درخت تنومند ایثار و مقاومت در برابر استکباران قویتر می گردد و میوه های آن که جوانان پاک سرشت و زیبا نهاد در آرزوی شهادت هستند را به ثمر می رساند. در جهانی که آلودگی های سیاست، قدرت، لذت های گذرای مادی و هوس های زودگذر دنیوی مردم جهان را در بر گرفته، خون پاک شهدایی مانند شهید محسن فخری زاده بعنوان قهرمان ملی نه تنها وفاداران این انقلاب را در عزم خود جدی تر می کند بلکه افرادی که در هیاهوی تحریم های ظالمانه ابرقدرتهای جهانی و سوء مدیریت برخی مدیران نالایق دچار تردید نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند را از غبار تردید بیرون آورده و مجددا آنها را احیاء می کند. هان شما بگویید چه کسی در این میدان رزم می بازد و پیروز این میدان کیست؟

چه سفیه اند آنان که گمان می کنند با ترور شهید فخری زاده راهی که در صنعت خود اتکای هسته ای و موشکی آغاز گشته به پایان می رسد یا حتی در آن خللی ایجاد می شود! ایادی شرق و غرب بالاخص رژیم منحوس اسراییل بدانند  برنامه های هسته ای و موشکی ایران هزاران مهندس و تکنسین دارد که همه آن ها شاگردان فخری زاده هستند و مسیر پیشرفت آن ها از قبل مشخص شده است. 

البته فقدان این اندیشمند و مدیر شایسته ضایعه ای اسفناک است اما سربازان این وطن با تمام وجود پرچم برافراشته وطن را به نوک قله تمدن شکوفای اسلامی و ایرانی خواهند رساند و در این مسیر از زخم سنگلاخ ها و پیچ و خم راهها و سختی راه هراسی نخواهند داشت.

در پایان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این قهرمان و دانشمند ملی به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیه الله خامنه ای مد ظله العالی، خانواده ایشان و تمامی مردم غیور ایران با تمام وجود عرض می کنیم اساتید، کارکنان و کلیه مسولان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ضمن تجدید عهد با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی عهد می بندد تا انتقام کلیه دشمنان و بانیان ترور عزیزان این وطن از پای ننشیند و به تلاش و تعهد خود در عرصه های تولید علم و خدمت به نظام و مردم ادامه دهد.

 چه زود باشد روزی که کسانی که ستم کردند، بدانند بازگشتشان به کجاست؟

و صلی الله علی محمد و آل محمد

هشتم آذرماه سال1399

نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)