رأی دادن فرصتی برای تغییر است.آیا می خواهید تأثیر مثبتی بگذارید؟

چهارشنبه 1400/02/29 - 09:34 bushehr
5 دلیل برای رای دادن

رأی دادن فرصتی برای تغییر است.آیا می خواهید تأثیر مثبتی بگذارید؟

جامعه به شما بستگی دارد!جوامع ما از دوستان ، عزیزان ، همسایگان و کودکان تشکیل شده است. برخی ممکن است ندانند که رأی دادن چقدر مهم است ، در حالی که دیگران از این امتیاز برخوردار نیستند.

به گزارش روابط عمومی نهضت استادی استان بوشهر

استاد بسیجی محمود حیدریه: پیش درآمد تاکنون بیش از دوازده دوره از انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شده است و در هر دوره دایه های مهربان تر از مادر مردم را به عدم مشارکت در انتخابات تشویق نموده اند هر چند که تاکنون هر چه بافته بودند پنبه شده است لکن همین دایه های مهربان تر از مادر مردم کشور خود را به دلایل مختلف به حضور در انتخابات تشویق می کنند.

اینکه چرا مردم خود را تشویق به حضور درانتخابات می کنند و مردم دیگر کشورها را به عدم مشارکت در انتخابات خود مبحثی است که باید با تامل بیشتری به آن نگاه کرد. در این مقاله که برگرفته از سایت های مربوط به آمریکا می باشد(https://www.altamed.org/articles/5-reasons-why-you-should-vote )مردم را تشویق به مشارکت در انتخابات می کنند.

توجه: درک اینکه درباره چه چیزی رأی می دهید بسیار مهم است.

رای گیری در حال انجام(نزدیک) است، بنابراین بخوانید ، یادداشت بردارید ، و حتماً زود رأی دهید.انتخابات امسال فراتر از این است که چه کسی رئیس جمهور خواهد شد. رأی شما صدای شما در مورد مسکن ، تحصیلات ، اشتغال و مراقبت های بهداشتی است.

در این انتخابات عمومی به ایجاد تغییر در جامعه خود کمک کنید و در ابتکار “رای من ، سلامتی من” به ما بپیوندید. آیا برای رأی دادن ثبت نام کرده اید؟

در اینجا فقط چند دلیل برای ثبت نام و رأی دادن وجود دارد:

۱٫ انتخابات پیامدهایی دارد. شما این قدرت را دارید که در مورد کیفیت زندگی مورد نظر خود و نسل های آینده تصمیم بگیرید. رأی دادن فرصتی است که می توانید در برابر مسائلی که برای شما مهم است مانند حمل و نقل عمومی ، افزایش حداقل دستمزد یا تأمین اعتبار مدارس محلی ایستادگی و تصمیم بگیرید. این زندگی شماست: برای تصمیم گیری در مورد بهترین ها وقت بگذارید.

۲٫ رأی ندادن ، رها کردن صدای شماست.انتخابات توسط افرادی که بیرون می روند و رأی می دهند تعیین می شود. کمی وقت بگذارید و با اقدامات و نامزدها آشنا شوید. اگر رأی ندهید ، شخص دیگری تصمیم شما را می گیرد. قدرت شما در رای شماست.

۳٫ پول شماست.شما مالیات می دهید ، اما آیا می دانید چگونه از این پول استفاده می شود؟ اکثر مردم این کار را نمی کنند. رأی دادن شانس شما برای انتخاب نحوه هزینه دلار مالیاتی شما است – مانند بودجه برای مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی.

۴- رأی دادن فرصتی برای تغییر است.آیا می خواهید تأثیر مثبتی بگذارید؟ رأی دادن این شانس را به شما می دهد! از نامزدها و اقدامات رأی گیری که می تواند به جامعه ، ایالت و حتی ملت شما در جهت منافع بیشتر کمک کند ، حمایت کنید. صدای خود را در این انتخابات شنیده باشید.

۵٫ جامعه به شما بستگی دارد!جوامع ما از دوستان ، عزیزان ، همسایگان و کودکان تشکیل شده است. برخی ممکن است ندانند که رأی دادن چقدر مهم است ، در حالی که دیگران از این امتیاز برخوردار نیستند.

تصمیم بگیرید که به خود و اطرافیان رای دهید. اطمینان حاصل کنید که صدای شما شنیده می شود – رأی دهید!

انتهای پیام//

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)