شنبه 1399/07/19 - 09:05 bushehr
نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم:

هر رییس دانشگاهی بخواهد علیه اساتید انقلابی فشار اعمال کند، با وی برخورد می‌کنیم

جمیری گفت: اساتید بسیجی باید با روحیه‌ی انقلابی و جهادی که دارد روحیه علمی و پژوهشی خود نیز تقوییت کند. رییس دانشگاهی بخواهد علیه نیروهای انقلاب فشاری را اعمال کند از این موضوع نخواهم گذشت و قطعا برخورد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان بوشهر،عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر ،گناوه،دیلم در مجلس شورای اسلامی شامگاه دیروز در جمع اساتید بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر، گفت: اساتید بسیجی باید مثل شهید چمران تقوا و تخصص‌های بسیار بالا داشته باشند و در همه امور انقلاب اسلامی از آنها استفاده شود.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار کرد: از هیج فرد بسیجی و انقلاابی پذیرفته نییست، که بگوید از ترس حذف شدن و یا از دست دادن موقعیت خود نمی توانم وظایفم را انجام دهم.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلابی گری هزینه دارد و باید هزینه هایش را بپردازیم، یک بسیجی موفق هر چه دارد را باید در طبق اخلاص بگذارد و در اختیار انقلاب قرار دهد.

جمیری افزود: اساتید بسیجی باید با روحیه‌ی انقلابی و جهادی که دارد روحیه علمی و پژوهشی خود نیز تقوییت کند. رییس دانشگاهی بخواهد علیه نیروهای انقلاب فشاری را اعمال کند از این موضوع نخواهم گذشت و قطعا برخورد می‌شود.

وی عنوان کرد: در بعضی از دانشگاههای استان میدان برای نیروهای انقلابی تنگ شده است، اما نظام برای ما از همه چیز مهمتر است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشنان کرد: رهبر انقلاب مجلس کنونی را یکی از انقلابی ترین مجالس خواندند که ان شالله امیدوارم خداوند کمک کند بتوانیم انقلابی عمل کنیم.

جمیری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: در برخورد با مشکلات و معضلات کشور مشکل قانون نداریم، بلکه مشکل برنامه ریزی وجود دارد که این هم کار مجلس نیست و دولت باید اقدامات لازم انجام دهد.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: در این مدت کوتاه باقی مانده از عمر دولت، مجلس وظیفه دارد دولت را کنترل و مهار کند.

انتهای پیام//

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)