رئیس سازمان بسیج اساتید در استان بوشهر معرفی شد

یکشنبه 1399/12/10 - 09:42 bushehr
در آئینی باقر گرگین بعنوان رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر معرفی شد.

رئیس سازمان بسیج اساتید در استان بوشهر معرفی شد

رئیس سازمان بسیج اساتید در استان بوشهر معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان بوشهر، مراسم تکریم و معارفه مسؤول سازمان بسیج اساتید استان بوشهر عصر امروز با حضور رؤسای دانشگاه‌ها و اساتید بسیجی در دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

سردار علی رزم‌جو در این آئین اظهار داشت: بسیج اساتید یکی از بهترین نهادهای علمی و فرهنگی همراه با تعهد، تخصص و تقوا می‌باشد که خلاق در عرصه‌های مختلف هستند و اقتدار علمی کشور را به رخ جهانیان می‌کشند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف بسیج اساتید شناسایی و پیداکردن راه‌حل‌های قابل‌اجرا برای مشکلات مختلف در نظام جمهوری اسلامی است. ترویج فرهنگ بسیجی در دانشگاه‌ها در گام دوم انقلاب از دیگر وظایف بسیج اساتید است.

وی افزود: کار شناسایی نخبگان و ممتازان و تقویت بنیه فکری، آموزشی، سیاسی و اجتماعی و بصیرتی در دانشگاه‌ها برعهده بسیج اساتید است که این مهم باید به شکل ویژه‌تری دنبال شود.

محمد چم کوری مسؤول سابق سازمان بسیج اساتید استان بوشهر در این آئین اظهار داشت: مهم‌ترین اقدام این سال‌های بسیج اساتید، تدوین پروژه یک هزارصفحه‌ای اقتصاد مقاومتی و شناسایی ظرفیت‌های متعدد اشتغال‌زایی در استان بوشهر بود که با همکاری اساتید بسیجی در دانشگاه‌های بوشهر انجام شد.

وی افزود: استان بوشهر و خوزستان دو استانی هستند که بیشترین برنامه‌های فرهنگی و سیاسی نظیر برگزاری حلقه‌های علمی و جلسات آنلاین و در دوران کرونا را در سطح کشور انجام داده‌اند.

باقر گرگین در این نشست ابراز داشت: در طرح تحول، هسته‌های علمی با کمک اعضای هیات علمی، اساتید و حق التدریسی‌ها در دانشگاه ها شکل خواهد گرفت که بتوانیم در گام دوم انقلاب از طریق هم افزایی گامی موثر در این راستا برداریم.

رئیس جدید سازمان بسیج اساتید استان بوشهر گفت: شکل گیری حلقه های علمی توسط 70 درصد از اساتید دانشگاه های استان بوشهر از دیگر کارهایی است که باید در دانشگاه‌ها تحقق یابد.

در پایان این مراسم از فعالیت‌های هشت‌ساله محمد چم کوری تقدیر به عمل آمد و باقر گرگین که سابقه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد بوشهر را در کارنامه دارد، به‌عنوان رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر معرفی شد.

Image removed.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)