امروز هدف همه دانشگاهیان تشویق به مشارکت حداکثری مردم است

سه شنبه 1400/03/18 - 10:19 bushehr
پاک ورزی نوار ساحلی بوشهر

امروز هدف همه دانشگاهیان تشویق به مشارکت حداکثری مردم است

تشویق مردم به حضور حماسی در انتخابات 1400

پاک ورزی نوار ساحلی بوشهربا هدف تشویق مردم به حضور حماسی در انتخابات 1400 برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومی نهضت استادی استان بوشهر، جمعی از استادان و کارکنان دانشکده امام خامنه ای بوشهر با حضور در نوار ساحلی بوشهر در کنار میدان شهید رئیس علی دلواری اقدام به پاک سازی  ساحل بوشهر نمودند. دکتر حیدریه با اشاره به اهمیت انتخابات در سرنوشت کشور اظهار داشتند: امروز هدف همه ما دانشگاهیان تشویق به مشارکت حداکثری مردم است و در این راه از هیچ اقدامی نباید دریغ نمود. حیدریه در ادامه با اشاره به اهمیت ورزش اظهار داشتند: بنا به فرمایش شهید رجایی، ورزش یک پای انقلاب است و بی شک یکی از ابزارها برای تشویق به مشارکت حداکثری است. رئیس بسیج اساتید دانشکده امام خامنه ای بوشهر با دعوت از تمامی مردم به مشارکت در انتخابات بیان داشتند: مردم با حضور در انتخابات می توانند سهم بسزایی در آینده خود داشته باشند.

شایان ذکر است پاک ورزی نوار ساحلی بوشهر در استانه انتخابات ریاست جمهوری 1400 و با مشارکت استادان بسیجی و کارکنان دانشکده پسران بوشهر و با شعار حضور حماسی برگزار گردید.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)