رفع دغدغه‌های اجتماعی، مسئولیت و مأموریت‌ ویژه نهضت استادی بسیج است

یکشنبه 1400/07/11 - 07:44 bushehr

رفع دغدغه‌های اجتماعی، مسئولیت و مأموریت‌ ویژه نهضت استادی بسیج است

ششمین مرحله از کمک‌های مؤمنانه دانشگاهیان به مدد خیرین، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بسیج دانشجویی و استادان به ارزش ۲۲ میلیون تومان بین نیازمندان تقسیم شد

به گزارش دفتر رسانه وارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج بوشهر، گرگین مسئول نهضت استادی بسیج اساتیداستان بوشهر اعلام داشت ششمین مرحله رزمایش کمک های مؤمنانه دانشگاهیان استان بوشهر و توزیع کمک‌ها بین خانواده‌های نیازمند انجام شد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس درس‌های بزرگی را به همگان آموخت، عنوان کرد: یکی از درس‌های مهم دفاع مقدس، بهره‌گیری از ظرفیت عظیم مردمی در حل مشکلات و مسائل کشور است. بهره مندی از این توان منحصر به فرد در دفاع مقدس نشان داد اگر این ظرفیت نبود ساختارهای رسمی کشور حتی در بحث‌های تخصصی مانند رزم و نبرد در جبهه‌های حق علیه باطل نمی‌توانستند با صلابت و اقتدار حق مطلب را ادا کنند.

باقر گرگین با تأکید بر اینکه استفاده حداکثری از ظرفیت مهم مردمی در رفع چالش‌های اجتماعی یک امر لازم و اجتناب ناپذیر است، ادامه داد: خوشبختانه کمک‌های مؤمنانه که با تدبیر مقام معظم رهبری و توصیه‌های ایشان در کشور رواج یافته، زمینه‌ساز این مسئله شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه رفع دغدغه‌های اجتماعی، مسئولیت و مأموریت‌ ویژه نهضت استادی بسیج است، توضیح داد: استان بوشهر نیز در این امر خطیر با جدیت وارد میدان شد که ششمین مرحله از کمک‌های مؤمنانه دانشگاهیان به مدد خیران، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بسیج دانشجویی و استادان به ارزش ۲۲ میلیون تومان جمع‌آوری شده و در حال انجام است.

وی یادآور شد: در این مرحله ۱۵۰ بسته کمک معیشتی شامل مواد غذایی، مواد بهداشتی و لوازم‌التحریر بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)