عبدالکریم جمیری در مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه خلیج فارس: *دانشگاه متعلق به شخص یا جریان خاصی نیست بلکه متعلق به نظام و مردم است*

چهارشنبه 1400/12/04 - 08:21 bushehr

عبدالکریم جمیری در مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه خلیج فارس: *دانشگاه متعلق به شخص یا جریان خاصی نیست بلکه متعلق به نظام و مردم است*

مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه خلیج فارس با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد

به گزارش مرکز رسانه وارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در این مراسم اظهار داشت: دانشگاه‌ها نقش بی بدیلی در به ثمر نشستن و استمرار نظام جمهوری اسلامی دارند و امروز نیز برای بقا نظام دانشگاه‌ها باید به نقش خود عمل کنند.

وی عنوان داشت که بخشی از کاستی و کمبودهایی که جامعه با روبرو است مربوط به دانشگاه‌ها به عنوان یک مجموعه علمی است که می تواند نقش آفرین باشد.

جمیری افزود شکل گیری دانشگاه خلیج فارس که از رشد خوبی برخوردار بوده در عمر ۳۰ ساله توانسته در عرصه داخلی و بین المللی جایگاه خیلی خوبی کسب کند و این نقش اثر گذار می‌تواند بیشتر باشد.

ایشان تاکید داشت که دانشگاه متعلق به شخص یا جریان خاصی نیست بلکه متعلق به نظام و مردم است، به مردمی تعلق دارد که با تمام وجود  در برابر استکبار جهانی ایستاده اند تا از درون  مقاومت ایجاد کنند، از توانمندی های مادی و عملی خود بهره بگیرند و این کشور را به جایگاهی برسانند تا بتواند در مقابل  قدرت ها بایستد و استقلال، آزادی، عظمت  و کرامت این مردم را حفظ کند.به طور قطع این آمدن و رفتن ها هم نباید در روند توسعه، ترقی و پیشرفت دانشگاه وقفه ایجاد کند بلکه باید منجر به رشد و پیشرفت هرچه بیشتر شود.

این مقام مسئول گفت که حتما با رفتن یک فرد و آمدن دیگری کار تمام نمی شود و هر آنچه که انجام شده زحمات یکایک کسانی بوده که در این  دانشگاه تلاش کرده اند هر کس به میزان توان و قدر و جایگاه خود و حتما در آینده هم قرار است پیشرفتی صورت پذیرد نتیجه تلاش همگان خواهد بود.

ما باید حواسمان باشد که این دانشگاه  با یک هم افزایی، همگرایی و استفاده از همه سلایق و بکارگیری همه دیدگاه ها و نگاه هایی که می تواند در چهار چوب نظام دانشگاه را به سمت تعالی پیش ببرد استفاده کنیم.

در این آیین محمد مدرسی به عنوان سرپرست دانشگاه خلیج فارس معرفی و از خدمات عبدالمجید مصلح تقدیر شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)